| ZapacealaAa a întrebat:

Cum sa castigi mai multi bani daca esti minor? Te poti angaja ca promoter [pste 16 ani] sau sa imparti pliante de la magazine? Pe cine ar trebui sa consulti? Alte informatii...

2 răspunsuri:
| ZapacealaAa explică:

Peste*

| Clau80 a răspuns:

De ce nu incerci Anuntiomatic.Aici poti sa castigi 100$ cel putin atunci cand vei strange 10.000 bonomaticuri, unii fac acele 10.000 bonomaticuri in 14 zile, altii in 40 depinde de timp...

Tot ce trebuie sa faci este sa intri pe site, iti creezi cont, te loghezi, completezi datele.

Dai click pe profil,''Pre-redactados'' si pui acel cod dupa care vizualizezi reclame.Ai voie sa publici 2 reclame pe minut, o reclama iti da ca membru free 0.72 bonomaticuri. Poti publica nelimitat, 24/24 este foarte usor.

Siteul plateste cu conditia ca u sa ai cel putin 14 ani, contul se verifica, banii vin lunar paypal sau prin banca, in luna iunie am strans 100$.

Vezi mai multe detalii aici:

http://anuntiomaticromania.blogspot.com