| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa cuceresc un baiat sagetator?
eu sunt scorpion. dar neaparat vreau sa il cuceresc laughing
dau funda pentru cel mai bun raspuns!winking

7 răspunsuri:
| maryy a răspuns:

Nu trebuie sa porti o 'masca' a a unui caracter, ci trebuie sa fi tu insuti pentru ca asta e important si nu vei atrage numai sagetatorii, ci toate zodiile.P.S si eu sunt scorpioanca si nu incerc sa fiu altcineva decat sunt pentru ca se poate sa reusesti ceva si fara a copia sau a te schimba.Un sfat Do NOT CHANGE.

| cosmin21 a răspuns:

Inteapal cu acul si daca si el va infinge o sageata in tine insemna ca te place.

| Alisstor a răspuns:

Te porti dragut cu el si ii arati ca il placi.

| PlasMatic a răspuns:

Nu conteaza zodia, conteaza felu cum vrei sa il cuceresti! Sfatu meu big grin arata ca il doresti, orice baiat cade in mana unei fete care iubeste! bafta

| addapaupsiktau a răspuns:

Pai imbracatate mai "vulgar" incearca sa te faci remarcata dar nu in sensul rau al cuvantului ii poti trimite scrisorii gen mi-ai placut din prima clipa de cand te-am vazut si chestii dintr-astea stii faza cu zodiile nu stiu ce sa zic dar eu iti urez mult succes :*:*

| AdySmarty a răspuns:

Uite eu sunt sagetator... poate ca ce zic eu nu se potriveste. daca vrei incearca
1.primul rand sagetatorii sunt timizii in preajma fetelor beauty
2. daca vrei sa vorbesti cu el si sa faci relatie.incepi cu ceva mai usor.
3.o sa se deschida si el, o sa radeti, o sa va distrati, incerci si tu sa barfesti pe cineva pe care si el uraste.
4.va vedea ca aveti mult in comun si...smug se infiripa.
5. dupa aia kiss

| вяυηєтα_3939 a răspuns:

Buna! big hug Eu te sfatuiesc sa te comporti ca o felina in jurul lui. Baietilor din zodia Sagetator le plac fetele felinicioasee si. cine stie poate poate.:-> Dar ai grija : daca este cu mai multi baieti sau este intr-un grup [si tu la fel]sa nu creada ca te dai la altul. Fixeaza ochi pe el si faii ochi dulci cat se poate de mult!

Succes! >big grin