| anonim_4396 a întrebat:

Este un baiat care imi >place:8 si este in zodia scorpion( daca va poate fi de ajutor). As dori sa il cuceresc dar nu stiu cumcrying. Nu vreau sa il cuceresc in felul care te uiti in ochii lui sau ii spui direct ce simtitalk to the hand. Vreau sa il cuceresc fiind atragatoare, fantastica, speciala si misterioasa. Imi puteti da sfaturi? Raspunsul care ma v-a ajuta sa il fac iubitul meu primeste funda.:*

1 răspuns:
| Adryan17 a răspuns:

Nu stiu daca te ajuta, insa iti voi zice cum ma indragostesc eu de o fata:
In primul rand sa fie draguta si amuzanta, sa petreaca mult timp alaturi de mine, sa fie deschisa cu bune si cu rele, daca e sensibila cu atat mai bine, sa nu fie foarte rasfatata, dar sa vrea ca eu sa o rasfat mult... Eu daca intalnesc o fata care sa aiba trasaturile astea si sa se comporte astfel cu mine, sunt sanse sa ma indragostesc de ea.
Cum am mai zis, nu stiu daca te ajuta cumva chestiile astea, depinde si de tipul de persoana a baiatului si ceea ce isi doreste alaturi de el. Studiaza-l putin si fi fata visurilor luiwinking Multa bafta.