| StarAlex a întrebat:

Cum sa devin mai respectat

Răspuns Câştigător
| xhanriettee03 a răspuns:

Dacă respecţi. vorba aia *Respectă şi vei fi respectat * Văleu, aţi uitat-o, ţnţnţnţ. sad

25 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Respectul se castiga, nu se impunewinkingDevi mai respectat daca oferi asta oamenilor care merita, iti vor oferi si ei tie happy Dar nu prin forta, sau prin violenta, aia nu e respect...E teamahappy

| StarAlex explică (pentru Liviu):

Pai ei vorbesc frumos si toate astea dar ei isi bat joc de mine

| Liviu a răspuns (pentru StarAlex):

Fa si tu ce fac eu, ofera 110% din ceea ce ti se ofera, bine sau rau.Plateste cu varf si indesat.Nu intoarce celalalt obraz.Iti da o palma, calcal in picioare.Te scuipa, umple-l cu flegme happy numai permite sa fi calcat in picioare. Ofera aceias moneda care ti se oferawinking o mana spala pe alta.Eu sunt javra cu oameni care sunt caini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, invatand sa inchei o intrebare cu semnul intrebarii...

| StarAlex explică (pentru anonim_4396):

Dc mai raspunzi?

| anonim_4396 a răspuns (pentru StarAlex):

In al doilea, incetand sa mai folosesti limbaj de messenger pe site-uri. "dc" il folosesti cu prietenii tai, pe forumuri si site-uri foloseste un limbaj corespunzator. Iti vei atrage si respectul celorlalti si va fi un bun exercitiu pentru tine.

Felicitari pentru folosirea semnului intrebarii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În niciun caz nu vei fi mai respectat dacă vei respecta pe oricine din jurul tău, indiferent dacă ăla merită sau nu.

| StarAlex explică (pentru anonim_4396):

Pai atunci ce sa fac

| xhanriettee03 a răspuns (pentru anonim_4396):

Xeroxule...

| anonim_4396 a răspuns (pentru xhanriettee03):

Mai nou dacă spui ceva opus cu ce a spus altcineva, înseamnă că eşti "xerox"? Bizară treabă.

| xhanriettee03 a răspuns (pentru anonim_4396):

straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru xhanriettee03):

Soro, tu ai spus că va fi mai respectat dacă va respecta pe toată lumea. Eu i-am spus că ÎN NICIUN CAZ nu va fi respectat de cineva, doar fiindcă el respectă pe acel cineva. Deci, explică-mi de ce naiba m-ai etichetat ca fiind "xerox"?

| xhanriettee03 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poţi să laşi nervii ăştia? ŞI CAPS LOCKUL LA FEL. Nu vreau să mă cert.

| anonim_4396 a răspuns (pentru xhanriettee03):

Cred că-i complot împotriva mea pe site-ul ăsta. laughing Toţi cred că am nervi şi-i cert, când eu de fapt doar discut şi-mi argumentez ideile, spre deosebire de alţii care aruncă în scârbă un cuvânt vrând doar să se bage în seamă.

| xhanriettee03 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci nu sunt singura. Şi eu nu arunc în scârbă cuvintele vrând să mă bag doar în seamă ca să ştii am şi eu bunul simţ pe care probabil tu nu.l ai! Mai bine taci din gură.

| anonim_4396 a răspuns (pentru xhanriettee03):

Dai dovadă de mânie nejustificată şi puţin ilogică spunându-mi să tac din gură, având în vedere că noi discutăm în scris. Am foarte mult bun-simţ, tocmai de aia te-am poftit să-mi explici ce a fost cu reply-ul ăla. Nu ai fost în stare, înţeleg, nu-i nimic. Însă ar fi frumos din partea ta să nu te mai legi de oameni nevinovaţi, că nu-i tocmai cea mai frumoasă atitudine posibilă.

| xhanriettee03 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oh, da, cum zici tu. cât ți.a luat să deschizi dex.ul și să cauți cuvintele astea?

| anonim_4396 a răspuns (pentru xhanriettee03):

Având în vedere că ţi-am răspuns într-un interval de 5 minute, respectând şi modul tău de gândire totodată, îţi pot spune că mi-a luat 10 minute.

| xhanriettee03 a răspuns (pentru anonim_4396):

... da, bine! acum pot să stau și eu? n.o să stau să ma cert la 11 noaptea cu un... deștept.

| anonim_4396 a răspuns (pentru xhanriettee03):

Gata? Nu mai poţi? laughing Nici n-am apucat să-mi fac încălzirea. Stai cât vrei şi unde vrei. Poţi să ne faci un mare serviciu amândurora şi să mă bagi în lista de persoane pe care le ignori.

| xhanriettee03 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pot multe. nici nu vrei să știi.

| Jeezy a răspuns:

Mai intai trebuie sa te respecti tu pe tine... apoi te vor respecta si ceilalti

| StarAlex explică (pentru Jeezy):

Ma respect dar ei rad de mine si am inceput sa nu vorbesc cu iei
si mai tare radeau de mine si acum incerc raspunsul lui xhanriettee03 dar va multumesc la toti

| Jeezy a răspuns (pentru StarAlex):

Nu le da motive sa rada de tine...arata-le ca nu esti cum cred ei

| StarAlex explică (pentru Jeezy):

Multumesc la toti