| utilizatornou18 a întrebat:

Cum sa distrugi o relatie?

6 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Indiferenta are cel mai puternic efect.

| utilizatornou18 explică (pentru SkyPilot):

Intrebarea era alta! Nu-i vorba de razbunare?

| SkyPilot a răspuns (pentru utilizatornou18):

Fii mai explicita. Despre ce fel de relatie este vorba si de ce discutam despre razbunare.
Cand te razbuni, ii arati persoanei respective ca a atins un loc care te doare, si ca iti pasa. Mai ales ca fata, nu ii arati asa ceva. Te "razbuni" trecand mai departe si aratand ca poti trai chiar mai bine si fara persoana respectiva.

| Alexuţ02 a răspuns (pentru SkyPilot):

Dacă e fată și se combină cu altul, dacă nu-l mai caută pe cel actual... Și dacă celui actual chiar îi pasă de ea să știi că o să aibă efect... Asta ne valabil și invers.

Idk thinking

| utilizatornou18 explică (pentru SkyPilot):

Nu contează ce și cum. Am pus o întrebare ai atât!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i ca e obeza, urata si proasta. E suficient sa te lase.