| 女明DongRi a întrebat:

Cum sa fac, ca bretonul sa`mi stea asa? poza cu taylor momsen. Funda si Vot! http://www.zimbio.com/......king+Haiti

Răspuns Câştigător
| DeCe a răspuns:

Poate nu inteleg ce anume vrei sa spui dar daca il lasi sa creasca, asta in cazul in care ai deja breton, si il ti o perioada lunga dupa urechi(ca sa se obisnuiasca pe doua parti), cred ca o sa reusesti sa ai acest gen de breton.

1 răspuns:
| 女明DongRi explică:

Chiar de sfatul asta aveam nevoie. mersi mult.app si scuze ca nu m`am exprimat chiar bine, dar ma grabeam