| Zas a întrebat:

Cum sa fac ca Opera sa nu se mai deschida cu ultima pagina pe care am inchis-o eu?

3 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Sa stergi browser-ul.
Opera este un browser prost si nu am idee cum sa faci ce vrei tu, am intrat aici doar sa te sfatuiesc sa stergi opera si sa-ti iei mozilla sau chrome, sunt mult mai usor de utilizat, si mult mai bune.

| AcHollism a răspuns:

Poate ca inainte sa inchizi browser-ul nu ai inchis respectiva pagina ca sa revii la Speed Dial. Daca e asa, trebuie sa vezi un ''x'' in dreapta ferestrei deschise. Apesi pe ea, asa incat sa revii al Speed dial, dupa inchizi, si cand deschizi din nou ti se deschide cu Speed dial.Bafta!

| Lalaloveu a răspuns:

Mergi sus la bara de setari si iti apare undeva cum sa ti se deschida (niciodata nu stiu unde, dar undeva pe acolo) si dai acolo pe ce pagina vrei sa ajungi cand deschizi. Probabil ca e setat sa iti apara ultima pagina pe care ai stat.