| ghhfchhhh a întrebat:

Cum sa fac ca prietenii mei sa ma ierte? Este vorba ca i-am mintit prea mult! Ce pot face ca ei sa ma ierte?

Răspuns Câştigător
| Nyy2003 a răspuns:

Nu poti face nimic.Este deja prea tarziu! Ei nu mai au incredere in tine.
Incearca sa iti faci alti prietenii cu care sa nu faci la fel...
Nu mai minti!
Astfel risti sa iti pierzi toti prietenii...

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Să îi minți în continuare, că îți pare rău.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa primesti iertarea prietenilor trebuie sa ai o dorinta  de a nu mai face greseli. Trebuie sa plangi din cauza greselilor facute. Multi cunosc consecintele dureroase ale greselilor facute. Multi au trecut deja prin sentimentul de rusine, vina si singuratate care rezulta din actul greselilor facute.