| alealexutza100000 a întrebat:

Cum pot sa o fac pe mama sa ma ierte pentru ca am intrat pe fb si i-am scris cestii urate unei fete! am si mintit-o pe deasupra si vreau sami rascumpar greseala pentru ca sa ma lase din nou sa stau pe fb pentru ca daca nu jur ca tampesc! toti prietenii ma intreaba de ce nu mai intru pe fb si nu mai stiu ce sa le raspund! va rog ajutati-ma! multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie să îi faci o surpriză. Încearcă să vii cu note bune, să te comporţi exemplar. Să îi ceri scuze şi să faceţi un pact prin care să te pedepsească altfel.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Facebook-ul ăsta tâmpeşte comunitatea asta din toate punctele de vedere.