| pinkflower a întrebat:

Cum sa fac la mess sa am scrisul tot timpul ingrosat si tot de acea culoare? Funda la cel mai explicit raspuns!

Răspuns Câştigător
| Robbe a răspuns:

We, trebuie sa deskisi messu apoi dai sus unde scrie Messenger apoi cauti Preferences. Apoi cauti pe acolo appearance si dupa dai acolo la Change Fonts and Colors apoi iti alegi tu un scris care iti place o culoare si salvezi si iesi. Funda?

2 răspunsuri:
| bebezzle a răspuns:

Ai sus Messenger dai click si ai in lista preferences dai acolo la apparance si selectezi ce vrei.
. funda?

| Ralluxd a răspuns:

Buna. Mai intai te duci in lista de messenger. Sus intr-un colt, in stanga ai ''Messenger''. Apesi acolo. Dupa selectezi ''Preferences''. [al 11-lea rand]. Sau poti pur si simplu sa apesi Ctrl+Shift+P. Apoi alege''Appearence''. [al 3-lea rand]. Acolo iti apar mai multe setari. Alege''Change fonts and colors''. De acolo alegi stilul de scris, iar daca vrei mereu ingrosat alege''Ingrosat'' sau depinde cum scrie. Succes!