| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac o fata sa aiba orgasm dacae virgina? fara penetrare,.

14 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Exact cum faci un ou ochi fara sa-i crapi coaja.
Ori doar cu limbutza daca va abtineti la atat?!?!

Spor!

| psiholoaga a răspuns:

Oral e cel mai sigur. Daca tipa se relaxeaza si nu are tot felul de inhibitii, poti sa o duci in al 9lea cer. Desigur, cu ceva flexibilitate a limbii si rezistenta a gatuluilaughing Dar, practica duce la perfectiune, asa ca spor!

Shin
| Shin a răspuns:

Stimulare clitoridiana si sex anal presupun happy
Have fun, Shin.

Shin
| Shin a răspuns:

@funnymantm: cunosc un caz (nu mai spun ca eram parte din el tongue) unde o tipa de 20 de ani avea niste parinti *** care la varsta ei, o duceau regulat la ginecolog ca sa vada daca este inca virgina. Iti dai seama ca de la o varsta... iti cam vine... si ne descurcam si noi cum puteam. Deci pe scurt, ea poate vrea dar nu poate.
Iar cu faza ca e amar... tongue Pune-o sa bea niste suc de ananas in ziua aia si iti garantez eu ca o sa aiba alt gustwinking
Numai bine, Shin.

Shin
| Shin a răspuns:

@funnymantm: Ti-am spus tongue
Shin.

| Parintele a răspuns:

Pai o stimulezi pe clitoris...cu limba..mana..etcwinking

| funnymantm a răspuns:

Da, tipa vrea sa ramana virgina da accepta sex anal straight face. Really now laughing. tipule, Daca 99% din toate femeile falseaza orgasmu si ala 1 % sunt maicute chiar ti-ai propus acest tzel, acest vis suprem sa oferi un orgasm fara penetrare big grin. glumesc, se poate. NoGod a dat ce-l mai bun raspuns. Stimulezi punctu A, cautal prin clitoris, il gasesti, you can't miss it tongue are forma unui bob de mazare. succes. ah, si vezi ca o sa fie cam amar laughing. tongue bft

| funnymantm a răspuns:

Ma tu vorbesti serios? sucurile, nah, bauturile baute se mixeaza cu hormoni? tare big grin. acum sincer, si eu m-am gandit la aceeasi posibilitate, ca poate vrea dar nu poate. Dar prea tarziu :d. Tare faza cu sucu de ananas big grin. hehe am ce testa laughing

| funnymantm a răspuns:

Mah, dar daca bea vodca laughing ma imbat si eu? laughing sper ca da, ca nu ma lasa sa beau laughing

| funnymantm a răspuns:

Funnyman: :* auzi. faci ceva pentru mine
Andra: spunehappy
Funnyman: cand o sa avem un timp singuri, pana mea. bei suc de Ananas? big grin
Andra is typing a message.
Andra: ok happy
Funnyman: yey big grin

ma mir ca nu a intrebat de ce laughing) (poate stie. shhh) laughing

| funnymantm a răspuns:

Stia rolling on the floor, mi-a zis laughing Doamne probabil ziceti "ce-i si cu idiotu asta pe aici". pana mea rad laughing. nu ma bagati in seama. big grin

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Problema e ca daca esti barbat intr-adevar e fff.greu sa nu faci pe dea-ntregul ca ea daca ajunge la orgasm poti spune ca e ametita complet.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ar trebui sa o iei pe maicasa