| Ujghgg a întrebat:

Poate o fata sa aiba orgasm fara penetrare?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Da, se poate obine orgasm clitoridan (fara penetrare) prin stimularea clitorisului cu degetul, limba sau un obiect.
Orgasmul vaginal obtinandu-se numai prin penetrare vaginala, cu un penis adevarat sau un falus.

| Ujghgg explică (pentru Violleta2022):

Si care e mai satisfacatoare pentru femei cu degetul sau limba sau penis?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da

| corbulalbrosu a răspuns:

Acceseaza si priveste urmatoarele 9 filme video si vei intelege.
EXPERIMENT realizat cu ajutorul unor femei care au acceptat să citească în timp ce erau masturbate pana ajungeau la orgasm!
Nouă femei au încercat să combine orgasmul cu o altă activitate. Fotograful și regizorul Clayton Cubitt a invitat 9 actrițe, le-a pus la dispoziție cărțile lor preferate și le-a filmat în timp ce ele
citeau, dar și aveau orgasm de la un vibrator care le masturba clitorisul/vaginul.
https://www.romaniatv.net/......64984.html

| mihai69 a răspuns:

Desigur.
Chiar mai puternic decât dacă e doar vaginal.

| Celcestietot a răspuns:

Normal.

| Sofer a răspuns:

Dacă se excita foarte tare poate sa aibă un orgasm și fără penetrare.

| Xpressurself a răspuns:

Da. Doar sa o mangai si sa o saruti pe tot corpul si se intampla. Si daca te joci cu sanii ei o poti aduce la orgasm.

| 90210 a răspuns:

Da

| Bernalaualtauprintzes a răspuns:

Cu privirea sa moara jana in puscarie