| Mnkrs22 a întrebat:

Cum sa fac o fata sa creada ca o plac ( vreau sa fie ceva subtil )?

Răspuns Câştigător
| RagnarokR a răspuns:

O bagi in seama : priviri, zambete, tras cu ochiul, glume, chestii de bune maniere - ii deschizi usa, ii acorzi prioritate, esti atent /grijuliu cu ea.

ii ceri opinia cu privire la o tinuta, tema, examen, test, etc

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Impiedica-te de ceva intentionat cand treci prin fata ei si apoi zambeste-i cu gura plina de sange. Va intelege ca si in situatii dureroase, o vei placea mereu.

| infinitespiral a răspuns:

Fa-i complimente, comporate frumos cu ea, iai apararea daca e nevoie, invit-o in oras, e foarte simplu.