| crazydia a întrebat:

Cum sa fac sa am un fund frumos si bun:d poate credeti ca e tampita intrebarea dar :d spuneti pls

6 răspunsuri:
| lovenotsex a răspuns:

Interesanta intrebare:p... te-as fi ajutat eu:d.Glmbatting eyelashes bafta. Da, e nevoie de putin sport si gasesti pe net exerciti de genul.

| Rebecca a răspuns:

Alearga. Fa exercitii pentru mushcii fesieri.

| monique a răspuns:

Cu diverse exercitii, masaje cu uleiuri si multa perseverenta. Se obtine cam in jumatate de an. Sunt pe internet suficiente exemple, nu are rost sa ma mai lungesc aici. Bafta!

| missReckless a răspuns:

Pentru un ''fund frumos şi bun'' e nevoie să faci anumite exerciţii, printre care unu' banal: stând în picioare, deplasezi uşor în spate câte un picior. poţi face 4-5 serii a câte 12 repetări.
Ia vezi, ai un ''fund bun'' după asta?

| tzutzi_7868 a răspuns:

Mooolt sport! km a zis corinutzaa:alearga! ajuta foarte mult!winking

| Niky14 a răspuns:

Eu zic ca trebuie sa bei multa apa : 2-3 l/ zi.un alt exercitiu ar fi sa urci scarile. sa faci jogging. sa mergi pe bicicleta. sau cu rolele.dar si calaritul e bine.
multa baftawinking:* noroc