| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa fiu cu cea mai frumoasa fata din scoala? Sau cu castigatoarea balului bobocilor?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce ai vrea sa fii cu castigatoarea balului bobocilor? De obicei acele fete sunt prostute si acoperite de o tona de machiaj. Cauta o fata draguta, desteapta si cuminte. O fata care sa ti se potriveasca si nu te intinde la toate '' papusile '' ca nu o sa castigi nimic.

| Wihox a răspuns:

Umm, mai devreme ai intrebat cum sa-ti faci gagica si acuma esti fata?

| Crazyfish a răspuns:

Epileaza-te,Fane.

Răspuns utilizator avertizat