| gabibt a întrebat:

Cum sa fac sa-mi setez profilul (canalul) de pe youtube, astfel incat sa nu mai apara activitatea? Adica filmuletele carora le-am dat like, comentariile pe care le-am dat etc. Cine are cont pe youtube stie despre ce vorbesc. Pur si simplu nu vreau ca oricine sa intre pe profilul meu si sa vada la ce m-am uitat si ce-am mai facut pe youtube. Am avut profilul privat (adica doar prietenii puteau sa vizualizeze profilul), insa am bifat din greseala casuta de profil "public" si acum nu pot sa schimb situatia.

1 răspuns:
| anonimanonnim a răspuns:

Poti sa gasesti playlistul videoclipuri apreciate, videoclipuri preferate. De obicei asa se numesc apoi vei vedea ca va fi un buton de play si un alt buton mic. Alege butonul mic si apoi da click pe el. Itit va arata ca playlistul este privat/public. Alege privat. Si gata. Fa asta la toate playlisturile