| anonim_4396 a întrebat:

stie cineva de unde pot sa setez la facebook cine sa-mi comenteze pozele si sa le dea like? eu am setat sa-mi vada profilul prietenii prietenilor mei.inainte de timeline ei doar puteau sa le vada nu sa le si dea like sau sa le comenteze.acum vad ca poate oricine sa faca asta la toate albumele.eu vreau doar sa le vada cei care nu-mi sunt prieteni, nimic altceva.mai exista setarile acelea ca la facebook-ul normal?

2 răspunsuri:
| Kyra_Nysa_1998 a răspuns:

Da. Dai la setari confidenţialitate si iti apar trei chestii cu ''prietenii prietenilor'',''prieteni'', ''prieteni'' bifeaza sub imaginea corespunzatoare

| Raxon a răspuns:

Incearca sa pui setarile ca sa iti vizualizeze profilor doar Prietenii mei, nu PRietenii prietenilor mei ca asa pot sa comenteze si sa dea like la poza.