| treiLEI a întrebat:

Cum sa fac sa nu mai primesc mesaje TPU pe mail?

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Intră aici http://www.tpu.ro/notificari/ lași bifat doar Nu doresc sa primesc notificari de la prieteni atunci cand adauga o intrebare și dai modifică.

| treiLEI explică (pentru DDCC):

Nu imi apare nimic din ce ai zis decat alte intrebari.

| DDCC a răspuns (pentru treiLEI):

Am adăugat din greșeală virgula. big grin Încearcă fără.

| treiLEI explică (pentru DDCC):

Mersi mult, funda vrei? big grin

| DDCC a răspuns (pentru treiLEI):

Doar dacă dorești tu să-mi dai, nu te oblig.big grin

| FastAndFurious a răspuns (pentru treiLEI):

Pai da-i, o merita. De ce mai intrebi?

| DDCC a răspuns (pentru FastAndFurious):

Mersi de apreciere.

| FastAndFurious a răspuns (pentru DDCC):

Tocmai am folosit si eu raspunsul tau big grin

| DDCC a răspuns (pentru FastAndFurious):

Mă bucur dacă ți-am fost de folos și ție.winking

| treiLEI explică (pentru DDCC):

Scuze de intrebarea asta stupida... oricum primeai funda.Te salut, pa pa.

| DDCC a răspuns (pentru treiLEI):

Stai liniștită, n-ai de ce să-ți ceri scuze! În plus, eu niciodată nu cer fundă, e ca și cum i-aș ghida unei persoane ce să facă și mai bine alege ea. Am ajutat-o pe cineva? Atunci ea îmi zice asta nu eu îmi impun răsplata.

| treiLEI explică (pentru DDCC):

Am intrat pe mail si am observat ca tot primesc mesaje(dar mult mai putine)...e normal?

| DDCC a răspuns (pentru treiLEI):

Păi ce fel de mesaje mai primești? Cu răspunsuri postate? La mesajele alea trebuie să dai click pe primul - aici -, al 3-a link din mesaj. Nu e normal, probabil că nu e setat/bifat ceva bine. Sau e posibil ca alea să fie de dinainte. thinking

| treiLEI explică (pentru DDCC):

Mesaje cum ca cineva mi-a acceptat sau nu cererile de prietenie.

| DDCC a răspuns (pentru treiLEI):

Asta e normal. Doar din meniul Notificări le poți dezactiva însă asta face excepție, sunt sigur că pe orice site îți trimite asta(în acest gen), vrei nu vrei. Te deranjează asta?

| treiLEI explică (pentru DDCC):

Mersi mult oricum ii bine asa, decat inainte... te pup pa.