| Ruxyana a întrebat:

Cum sa fac sa scap de cosuri?laughing
am luat toate cremele posibile de la avone... dar nimic nu-i bun... mi-au aparut mai multe x(... ce sa fac?

16 răspunsuri:
| Gregory a răspuns:

Buna! Sistemul Clearogen este foarte bun. Din pacate cam costa ceva, dar merita investitia. Si eu am probleme grave cu aceasta afectiune dermatologica, dar din pacate nu mi-l mai pot permite momentan. Documenteaza-te mai mult cu privire la acesta. Mult succes!

| Orannginna a răspuns:

Produsele de la Avon sunt doar pentru curatarea fetei si prevenirea aparitiei cosurilor dar nu si pentru tratarea lor. Incearca cu Zynerit, il gasesti la farmacie, costa in jur de 10-15 Ron si te asigur ca este foarte eficient.

| Teooo a răspuns:

Si eu iti recomand Zineryt este vreo 30 de lei. Succes! happy

| yoyo11828 a răspuns:

Buna Roxi! cel mai bine iti recomand sa mergi la un dermatolog pentru ca el stie foarte bine ceea ce ai si ce iti trebuie. si verisoara mea are probleme cu asa ceva si doar dermatologul poate sa te ajute. nu folosi orice produse pentru ca se pot inmulti.
Mult succes!
Andreea

| yoyo11828 a răspuns:

Am uitat sa iti spun... avon este un nimic...nu este bun nimic de acolo. nu mai incerca si fa ce ti-am spus eu...este cel mai bine, crede-ma. Si eu am folosit si sa stii ca sunt foarte proaste pentru ca si mie mi-au aparut foarte multe dupa folosirea lor. Mie mi-a trecut cu sfaturile medicului si mastile mi le preparam acasa, dupa sfaturile dermatologului. el iti spune tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vizitezi un Dermatolog...nu te mai da cu toate porcariile si cosurile ti s`au inmultzit pentru ce ai folosit nu era pentru tipul tau de pielewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avon e levii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu stiu unu dar sar putea sa iti para ciudat : curata un catel de usturioitaiel feliute sh punele pe cosuri. tine-le cam 15-30 d minute pana simti tu ca pielea ti se strange, apoi te speli. e bine sa invcerci asta.si eu am incercat si la mine a mers. sper sa iti fie de folos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu mai ei creme de la avon si sati storci toate cosurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te dai cu malai pe fata...adica iti umezesti un pic fata cu apa si dupa pui malai pe fata si stai cu el pe fata 10 minute.succes! iti usuca cosurile si dupa aceea dispar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te speli cu malai...adica iti umezesti fata cu apa si dupa iti pui malai pe fata si il lasi sa actioneze 10 minute. E ca un fel de exfoliant.Iti usuca cosurile si dupa dispar. daca o tii asa cam o luna cred ca o sa-ti dispara toate daca ai prea multe.succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da zynerit este foarte bun si eficient costa 30 lei dar ni iti va parea rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ar fi mai bine sa incerci clearogen, asa am gasit pe netlaughing poate va ajuta la disparitia cosurilor, dar nu l-am folositlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti recomand sa te speli 7 zile cu ceai de pelin si bicarbonat si scapi foarte repede de ele

| missella a răspuns:

Du te la dermatolog...

| kornelka a răspuns:

Am si eu cosuri. cu siguranta am folosit mai multe creme ca si tine. am multe cosuri. si multe cremuir. am peste 50. dar nu ma pling. prietenii imi spun cind a sa ai o relatie sexuala va trece. dar nu-i drept. laughing ok... daca chiar aveti ceva ce ajuta ajutati-ma. plizzzzz cu drag Cornel Skype josancorneliu