| Anonimu123C a întrebat:

Cum sa fac sa treaca timpul mai incet? Va rog raspundeti, chiar vreau sa stiu raspunsul la intrebarea asta.

1 răspuns:
| Hyperion7 a răspuns:

Timpul trece doar cum crezi tu că trece,de fapt,timpul e doar o iluzie,serios.
Exista momente in care mori de plictiseala și timpul abia trece,dar și momente când ești full, timpul trece repede.
Totul tine de tine cum percepi timpul, daca-l percepi ca trecând repede, o sa treacă repede și viceversa.
Concluzia, totul tine de tine, chiar daca nu crezi.