| Daria00 a întrebat:

Cum sa faci followeri pe insta cand începi un cont nou?

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Cel mai probabil singura modalitate de a strange followeri este sa dai la randul tau follow utilizatorilor existenti in speranta ca-ti vor da follow inapoi.
Eventual cel mai bine te uti la utilizatorii care au numarul de urmariri mai mare sau egal cu cel al urmaritorilor, in cazul acesta sunt mai multe sanse ca persoana respectiva sa-ti dea follow.
Alta idee ar fi sa mai postezi imagini cu diferite #-taguri.

Cam acestea sunt modalitatile pe care le stiu, si probabil singurele.

| Xdreaper21 a răspuns:

Prietenii care au cont cu multi followeri cu aia faci poze mereu dar mereu si zici sa iti dea tag
Oricum din perspectiva mea nu inteleg dc oameni vor followeri
Sa se simta importanti?
Eu spre exemplu am multi followeri si prieteni pe Facebook dar eu ii cunosc personal pe toti doar cativa followeri nu

| Yvonnnee a răspuns:

Sa dai likeuri si sa dai si tu follow, sa pui poze atractive si sa pui etichete