| HoriaRBK a întrebat:

Metode in care as putea obtine mai multi followeri pe insta?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Geici7474 a răspuns:

Deci poti obtine mai multi urmaritori in mai multe moduri, si anume:
1) dai follow mai multor persoane in speranta ca iti vor da follow back
2) prin aplicatie (cauti pe magazin play "followers for Instagram" si vei gasi o multime de aplicatii care te vor ajuta sa cresti considerabil in urmaritori)
3) iti faci contul public si postezi content interesant
4) te folosesti de diferite hashtag uri cand postezi o poza si nu uita sa pui si locatia
5) pot sa-ti faca niste prieteni care au mai multi urmaritori promovare

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pune-ti linkul pe faceBook-ul tau, rugandu-ti prietenii sa te urmareasca si pe Instagram.

| Andreeush a răspuns:

Posteaza poze mai des, da follow altor persoane in speranta ca iti vor da si ei follow.

| Nemessys a răspuns:

Metode de a face bani nu vrei?

| FaraNumePls a răspuns:

Follow si unfollow
Promovari reciproce la story
Cam asa poti

| AndreiMardi a răspuns:

Incearca sa dai mai multor oameni follow si cateva likeuri la acelasi cont cu gandul ca iti vor da follow inapoi. Poti sa dai follow la 20 pers pe ora asta daca chiar ai pe primul plan sa iti cresti accountul de Instagram. Acele persoane care nu iti dau follow back le poti da si tu unfollow.
P.S exista o aplicatie care iti arata cine nu iti da follow inapoi ‘’follow metter"

| IonEminescu16 a răspuns:

Descarca unfollow pe telefon si copiaza followeri prietenilor sau persoanelor necunoscute