| unknown2518 a întrebat:

Cum sa faci un ombre acasa?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aplici vopseaua pe par ( cat vrei tu din lungime - mie imi place de la jumatatea gatului dar asta tine de preferinta ta ) si dupa cu pensula pui foarte putina vopsea pe dintii unui pieptane si il treci prin par ca sa nu ai o linie dura. Poti sa ceri ajutorul cuiva daca crezi ca nu te descurci.

Mai poti sa-ti iei un kit special de la l'oreal pentru ombre, are in cutie o perie speciala si o poti refolosi dupa cu o vopsea normala.