| rrrrr a întrebat:

CUm sa fiu mai curajoasa ca sunt timida/'?

Răspuns Câştigător
| st3lu07 a răspuns:

Ajuta citatele? happy de ce au unii tendinta de a se limita la internet? Ai nevoie de multa comunicare,faptul ca esti timida nu e neaparat ceva rau,asa esti tu formata,chiar daca maine,sa presupunem,ai deveni mai curajoasa fizic, in inima ta tot timida esti. Evident exista si extrema cealalta in care poti deveni excesiv de timida si nu e bine, e bine sa cauti echilibrul interior.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Comunici cu maicata acest subiect si ea te va ajuta sa capeti incredere.

| DBlack a răspuns:

Hmm. happy cel mai simplu, scrii pe google : citate curaj si chestii de genu. si citeste acele citate.