| TeutzaTheo246 a întrebat:

Cum sa fiu mai sexy si sa atrag toti baieti?

Răspuns Câştigător
| AnutzaBM a răspuns:

Ca sa fii sexy trebuie in primul rand sa ai incredere in tine si sa te simti tu bine in pielea ta, fie ca ai jeansi sau o fusta scurta daca tu te simti sexy si in forma si ai incredere in tine, atunci asa te vor vedea si cei din jurul tau, totul depinde cel mai mult de atitudinea ta.

7 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Sa Fi o inganfata pe nasul pe sus si sa nu le acorzi atentie niciunora... Ce zici poti?laughing

| BiuL a răspuns:

Ar trebui sa atragi baietii prin caracter si personalitate nu prin "sexy". Bazandu-te doar pe fizic si pe un sex appeal exagerat ii vei atrage dar sa nu te miri daca te vor trata doar pe un obiect atragatorwinking

Răspuns utilizator avertizat
| TwiSt1997 a răspuns:

Nemaifiind agramata?

| Glumet a răspuns:

Deghizeaza-te in Pamela Anderson laughing

| MadalinaBoca a răspuns:

Depinde ce inseamna la tine a fi "sexy" si in ce sens doresti sa atragi baietii. In general, suntem atrasi (si aici vb pentru ambele sexe) de aspectul fizic.
Apoi atitudinea ta. Raspunsul primit anterior te poate pune pe ganduri.

| ElenaaaaaUVN a răspuns:

Băieţii*
În primul rând trebuie să fii tu, nu să te comporţi ca cineva anume, apoi..nu cred că e nevoie să atragi toţi băieţii.