| Ndr27 a întrebat:

Cum sa formulez un mesaj ca sa ma despart de o fata?

5 răspunsuri:
| blueheart a răspuns:

Fii cinstit si spune-i ce simti cu adevarat. Poate te va uri in acel moment dar iti va fi recunoscatoare mai tarziu.
Succes!

| Madayna a răspuns:

Trebuie sa-i spui in fata, nu printr-un mesaj. Ii spui ceea ce simti, ca nu o mai placi, ca numai simti nimic pentru ea si ca vrei sa va despartiti.

| DeliaDelii a răspuns:

Trebuie sa-i zici ca relatia voastra nu mai functioneaza si motivele care te determina sa te desparti de ea si o sa fie ok.

| Ivancic09 a răspuns:

Ceva in gen : Draga mea iubita stiu ca relatia noastra a mers sau nu prea a mers bine dar ar cam fi timpul ca fiecare sa o ia pe drumul lui si sa incerce alte oportunitati in viata.Stiu ca te vei supara dar iti va trece.cu drag TU!

| gabriel6426 a răspuns:

Pentru inceput iti bagi un deget in fund. apoi ii trimiti ce simti. ca nu iti place ca e urata, etc