| CrySs_9195 a întrebat:

Cum sa-i spun frizerului sa ma tunda asa?
http://haircutsformen.org/buzz/haircuts/buzz120.jpg
(sa-i spun nu sa-i arat poza.)

8 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Eu zic sa te duci cu poza, sa o scoti la imprimanta, sau sa ii faci poza cu telu, eu de obicei asa procedez, si chiar e mult mai bine si pentru friezer. Dar presupun ca iai putea zice scurt in partea din stanga si dreapta(depinde si de lungimea parului tau), si i naprtea de sus filat, si dat cu gel pentru tepi. Oricum i-ai spune frizerului nu este 100% ca isi va imagina ca in poza, mai sigur este sa ii arati poza.

| Jony123 a răspuns:

Sincer nu stiu, pune poza pe telefon si arataio ca nu prea stiu... Poti sa ii zici sa lese pe partile laterale mai scurt si creasta dar nu o sa iasa cum tiai dori tu!

| ZumZz a răspuns:

Pur si simplu printezi imaginea si ii arati;]

cel mai simplu;]

succes ^_^

| pinkflower a răspuns:

Stiu ca ai spus ca sa nu ii arati poza dar mai bine fai poza cu telefonul si arata-i ca daca ii spuni ca vrei sa te tunzi... poate o sa inteleaga gresit si no sa te tunga cum vrei tu. Asa ca mai bine arata-i poza.

| Onutsu a răspuns:

1. Pai ii spui sa te ia de pe margini in V (ve)
2. Sa-ti taie bretonul si sa-ti lase in centru mai mare.

Ceva de genul SUCCES!

| doriiy a răspuns:

Ii spui ca vrei sa te i`a in parti gen iti lasa numai partea de sus si sa te i`a si la spate putin :p

| Sosssso a răspuns:

Nu prea ai cum thinking

| iulia1996 a răspuns:

Dui o poza dar sa fie si din fata si din spate:d