| anca_8541 a întrebat:

Cum sa ii spun mamei ca am un prieten?

Răspuns Câştigător
| cuteandfunny a răspuns:

Pai intreab-o cam ce parere are de,, o fata de la tine din clasa care are prieten,, vezi cum reactioneaza si iti faci curaj sa-i spui dar nu in aceeasi zi ca zice ca o iei la misto si ca ai mintit-o sau povestestei de el dar nu din prima ca e prietenul tau dupa ce i l-ai prezentat cat de cat asta e parerea mea sper ca te-am ajutat succes happy

2 răspunsuri:
| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Uite mama am cunoscut un baiat si vreau sa am o realatie cu ell

| camicamelia a răspuns:

Si mie mi-a fost greu la inceput dar apoi i-am sp... spune-i direct pote asa e mai