| laura_2173 a întrebat:

Cum sa ii spun unui baiat ca il iubesc si vreau sa fiu cu el? baieti ajutati.ma, voi stiti c vreti sa auziti d la o fata

3 răspunsuri:
| skanduraaa a răspuns:

Pai mai intai afla daca el te place... daca da...intreaba'l pe mess. Daca nu da'te la elwinking

| Gentlemann a răspuns:

Orice-ai face,nu te da ca o disperata la el,sa nu te creada usuratica si nebuna happy
zambeste-i,intreaba-l ce mai face,daca e bine,usor usor capata id de mess,poti eventual sa-l inviti la o plimbarica, sigur va accepta orice avans din partea ta, daca te place.

| ogeastbull666 a răspuns:

Orice ai face nu te da tare tare pe langa el si in plus fa-i multe complimente cum ar fi :,, ooo ce frezaa mistoo aii,, si chestii din astea etc si in plus zii pe mess sau intr-un biletel daca vrea sa fie cu tine( sper ca te-am ajutat cu ceva )