| Angiix3 a întrebat:

Sa incep sunt si eu un om si ca orce o iubesc un baiat nu este sofisticat dar pur si simplu mai in fiecare seara incep sal visez. As vrea sa ii spun ca il plac dar mi-e rusine este in clasa cu mine si nu vreau sa primesc un raspuns negativ. Ajutati.ma! Dau Funda! Scuze pentru categorie!

2 răspunsuri:
| Angelique a răspuns:

Se vede ca esti indragostita lulea de acel baiat,asadar te sfatuiesc,,sa mai cercetezi terenul",sa vezi ce aveti in comun,apropie-te de el si schimbati niste vorbe, daca e mai bun la invatatura decat tine roaga-l sa te ajute la materia cutare, si asa cu incetul incetisorul o sa descoperi daca si lui ii place de tine.Succes!happy

| angishik a răspuns:

In primul rand te inteleg,pentru ca am trecut si eu prin asta...i-am spus pana la urma, si el plaea pe alt cineva, dar dupa cateva luni a recunoscut ca ma place si acum suntem impreuna...desi eu atunci am suferit foarte mult! daca iti da un rasp negativ incearca sa pari indiferenta, chiar daca stiu ca nu e usor! BAFTA!