| amaliaamely a întrebat:

Cum sa imi fac parul cand ma duk in oras...am par pana la umeri ondulat? funda:X

Răspuns Câştigător
| mihaelaestee a răspuns:

Buna :)
Eu iti recomand (daca ai breton) sa-l prinzi in doua agrafe deoparte si de alta. :)
sau sa-l prinzi asa http://www.google.ro/......tp?/imgres

O sa arati super! :D Funda?

2 răspunsuri:
| marosana02 a răspuns:

Pai,...daca vrei sa ti-l faci singura fa-ti-l spic, apoi a doua zi ti se face cret.Sau daca nu iti place varianta asta alege-o pasta:spala-te la par cu un sampon bun,da-ti si cu balsam, si apoi de duci la coafor sa ti-l faca in scari, iti mai pui cateva suvite de orice culoare vrei tu. Daca esti blonda merge bine cu suvite negre.Bun, si apoi dupa ce ti-l face in scari, ii spui celui sau celei care te coafeaza sa-ti dea si cu niste spary permanent, si fa-ti un machiaj de invidiat.Asa mi-am facut si eu si mi-am facut un prieten dragut! Sper sa-ti fie de ajutor, ca si mie!

| marosana02 a răspuns:

Dai pe google la imagini si scrie:par ca la oras, poza aceea cu fata machiata si cu parul blond facut in scari! funda?