| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa imi fac un costum de halloween as dori ceva explicit si o idee cat mai originala FUNDA

2 răspunsuri:
| ForbiddenLove a răspuns:

Mireasa moarta :)
te imbraci cu o rochie alba dar mai murdara daca se poate :D... daca nu te mai faci cu ceva negru pe maini sau pe fata ca sa pari mai murdara sau eventual sa iti faci niste "zgarieturi". un inel pe deget + alte accesorii ca sa arati ca o mireasa si sa iti faci tenul cu ceva ca sa fi mai palida, mai alba :)...si sa te machiezi cu un pic de negru.vezi tu :P
ingeras cu pantofi rosii toc sau cu o coda de dracusor rosie :P
sper ca sti ca in rest sa te imbraci in alb si daca ai avea niste aripi ar fi perfect dar nu cred ca ai.
catwoman
incearca sa te imbraci in haine negre si mulate.ai putea sa iti iei colanti luciosi negrii, un top si niste pantofi cu toc preferabil de culoare neagra si s ate machiezi asa -> http://www.fetelespun.ro/articole/wp-content/uploads/IMG_4507.jpg
sper ca te-am ajutat :)

| Ceban_Anamaria_1998 a răspuns:

Dracusor
imbracate in ceva rosu, pantofi rosii, cumpara-ti cornite de dracusorsi ciufilesteti parul cum vrei.
sper ca ti-am fost de ajutor.