| Ada_2475 a întrebat:

Cum sa imi ondulez parul foarte bine si repede dar fara ondulator?

7 răspunsuri:
| GuessWho a răspuns:

Cu placa arfi o solutie foarte buna, eu cu ea ma fac:D
si ca sa inveti mai bine, uite aici un video care sper sa te ajute:
http://www.youtube.com/watch?v=8Y2kMXdcZbU

| Kenny a răspuns:

Nu prea merge faza cu coditele, adica nu vor fii bucle, va fi carlionat.Acum depinde de cum vrei tu

| MIRUNA_3089 a răspuns:

Repede nu stiu dar poti de seara sa-ti umezesti parul si sa iti impletesti in cat mai multe codite si sa dormi asa cu el

| Anisoara_4907 a răspuns:

Pune-l pe hirtiibig grin

| roxyk_8535 a răspuns:

PaI CUM VREI draga meah sa ti`l ondulezi fara ondulator nu mai suntem p timpul lu` pasvante chioru` ca sa te ondulezi din perie acum poti decat ca ondulatoru` deci pune mana d ia`ty unul

Frunditza?big grin mik?laughing