| Larysa13 a întrebat:

Cum sa imi pun la mess cand scriu la cineva sa ramana fontul` acelasi ...Ma refer sa` il salvez.

De exemplu : culoarea roz si ca font Lucida Handwriting. Funda...

p. s nu reusesc nici cum crying

Răspuns Câştigător
| Larisa_9449 a răspuns:

Dai acolo unde scrie messenger sus acolo...si cauta acolo preferences, apoi in stanga scrie apperance. si dai la change fonts&colors si gata iti pui culoaea roz si cauti la sagetile alea lucida handwriting

1 răspuns:
| ralucutza_6101 a răspuns:

Sus la mess ai mai multe Messenger Contacts Actons Help
Dai la Messenger si apoi la Preferences apoi la Appearance si de acolo iti poti alege. Sper ca te-am ajutat.