| Alexandra87889 a întrebat:

Cum sa imi pun pe facebook in ordine inainte familia si apoi prietenii? Asa ca aici http://www.facebook.com/profile.php?id=100001188141480

Răspuns Câştigător
| sceptic a răspuns:

Dai la persoane importante si apoi tragi cu mouse-ul familia in sus

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Pai nu putem vedea, because:
Catta only shares some profile information with everyone. If you know Catta, add him as a friend.

| DιιιάLøvєs1Dツ a răspuns:

Poi daca iti faci u un folder care sa se numeasca "Familie, Family" cum vrei, dupa care sa iti pui totii membrii acolo, si dupa sa le pui gradu` [ scuze nu prea stiu cum sa iti explic]. laughing. Sper ca ai inteles ceva laughing. Daca nu, macar am incercat laughing.

| ilinca97 a răspuns:

Dai in partea dreapta sus in colt unde scrie contul meu si dai la editeaza prietenii de acolo te descurci tonguetongue funda