| LoveTwilightLove a întrebat:

Cum sa invat tabla inmultirii mai usor o stiu pe de rost pana la 6 dar apoi ma incurc la 7, 8?

Răspuns Câştigător
| icetee a răspuns:

Le repeti de cat de mult poti. Dar asta nu inseamna ca le poti retine din prima. La cat de mult le vei folosi in toti anii ce urmeaza, de voie, de nevoie, le vei sti.

5 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Pai daca nu stii nici tabla inmultirii ce p l m mai cauti pe site`u asta?! du-te d r cu si invata.

| sίмρℓε☻кι∂a a răspuns:

Ce clasa esti`?laughing
O poti scrie de multe ori pe un caiet`.
Sau sa o citesti pana o memorezi`.
Succes`!
Paa`!

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Citeste'le pana le retiirolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da prostilor handi

| cosminasabinapascasexygirl a răspuns:

Pai e foarte usor daca de exemplu iti apare 7x6 poti sa te gandesti la 6x7 sau 8x3 la 3x8 big grin foarte usor