| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ma apropii de un baiat pe care il plac?confused

3 răspunsuri:
| eu_4161 a răspuns:

Te porti frumos cu el...Il respecti... Vb. mult cu el...Va imprieteniti bine... Apoi il intrebi tu sau un prieten daca vrea sa fie cu tine>>...

| just.for.you a răspuns:

Pas cu pas, cu grija si atentie! sa nu cumva sa se sperie!happy

| kid_5092 a răspuns:

happyAveti hobby`uri comune? Ar fi un mod bun de al aborda despre un asemenea subiect, de exemplu.Incearca sa va imprieteniti, iar daca si el te place, restul lucrurilor vor decurge de la sine.Parerea mea este sa nu te grabesti sa ii spui ca il placi pana nu cunosti ce fel de persoana este si pana nu esti sigura ca nu este un capriciuhappy