| Raul01 a întrebat:

Cum sa ma imbrac? Am 15 ani, sunt clasa a opta si maine fac pozele pentru albumul de sfarsit de clasa a opta si nu prea am idee cum sa ma imbrac. Nu prea port camasi, asa ca trebuie sa imi cumpar una, dar nu stiu sigur de care. Ma puteti ajuta si pe mine va rog? Funda big grin

5 răspunsuri:
| SlimShady_8054 a răspuns:

Pt poza de sfarsit de an cred ca este potrivit o tinuta nu foarte sexy, daca ma intelegi. EU zic sa iti iei o pereche de jeans albastri simpli sau cu cat mai putine taieturi si o camasa in carouri mai tinereasca, vezi tu cum o porti! Sincer nu cred ca vrei sa le arati copiilor tai pozele din generala, si tu sa fii cu un decolteu vulgar si niste blugi care sa para scoti de la transata (mie imi plac dar nu sunt prea potriviti pentru o poza de grup la scoala).
P.S.:Asta e sfatul meu! Poate nu o sa-ti convina!

| Alissya_4251 a răspuns:

Nu trebuie sa te imbraci neaparat in camasa sau cine stie cum... Imbracate decent si cu ceva ce`ti place tie ca sa ai o amintire frumoasa si sa-ti faca placere sa revezi pozele cand vei fi mai merewinking

| Vise1colorate a răspuns:

Ai putea sa incerci niste jeansi albastru deschis simpli si o camasa alba iarasi simpla...ca sa accesorizezi tinuta poti incerca o cravata neagra draguta.Iti poti ondula parul si te poti machia discret gen luciu de buze incolor, fond de ten (fara a exagera) si putin rimel.Vei fi naturala si sic...dar totusi decentahappy Succes! Iti doresc cele mai frumoase poze:*

| Vise1colorate a răspuns:

Aaaaaa.Sczlaughing))) Acum am observat ca esti baiatlaughing))))))))))

| Vise1colorate a răspuns:

Aaaa scz...acum am observat ca esti baiat; nu ma uitasem la nume laughing))))))))))