| ynAA a întrebat:

Cum sa ma imbrac de Valentine's Day la o petrecere la scoala? Ce imi puteti recomda avand in vedere ca nu trebuie ceva foaaaarte elegant... cv.gen colanti cu blugi scurti sau? Nu am nici o idee...

2 răspunsuri:
| Tymycy a răspuns:

Avand in vedere ca este Valentine's Day ar trebui sa ai pe tine ceva rosu. Ai putea incearca sa nu pari nici prea elegant dar nici prea casual, o fustita de blugi cu ceva colanti gen strampi, cam 80 DEN, si o camasa cu un sacou mai casual, sau o bluza mai simpla happy Bafta happy

| Elenaaaaaa a răspuns:

O pereche de blugi cu o bluza draguta si o pereche de pantofi fac o tinuta foarte draguta. Incearca sa pui accesnt si pe accesorii, un lantisor dragut va atrage atentia multora. Succes!