| TotEu21 a întrebat:

Cum sa ma imbrac la banchet?(baiat, clasa a8a)
Ma gandeam la niste jeansi negrii, o camasa alba(cum sunt acum la moda) cu manecile suflecate si o pereche de tenisi(bascheti)...ar trebuii sa mai adaug/schimb ceva?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Irinα a răspuns:

Un tricou subtire cu un model interesant pe el, un sacou subtire mai scurt la maneci sau suflecat, blugi stamti si bascheti.Asta e optiunea mea.
Sper ca ti-am fost de folos!

| alinadenisa a răspuns:

Buna,parerea mea ar fi sa iti ei niste jinsi rosi preferabil daca nu iti permiti atunci orice culoare dar sa fie mulati o camasa in carouri si ca un "accesoriu" poti sa iti ei un papion sau o cravata(preferabil papion ) si ramane la alegerea ta daca sufleci manecile sau nu vezi cum iti sta mai bine...Hmmm cat despre pantofi...ar arata perfect cu niste tenisi. Sper ca te-am ajutat. :*