| cristina_9458 a întrebat:

Cum sa ma imbrac la banchet? ce rochie lunga, scurta, ce culoare? cum sa-mi fac parul legat, nustu cum sau bucle, drep sau cum (dar fara indulator sau placa ca nu vreau sa-mi ard parul)? ce fel de pantofi? ce bijuteri sa port? si ziceti-mi si mie cum sa stau in poze ca sa iasa super, ce pozitii?

2 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Cate intrebari! Pai eu am avut la banchet o rochie mai sus de genunchi, asa mi se pare cel mai ok, pentru ca o sa dansezi, iar o rochie lunga te va incomoda.
A mea a fost turcoaz, iti poti lua orice culoare, care iti place mai mult.
Parul, eu zic sa ti-l lasi desfacut si sa-l aranjezi putin cu fixativ, inainte de banchet, il poti impleti, ca sa stea putin ondulat. happy
Pantofi cu toc, dar nu foarte mare, ca o sa stai cateva ore in picioare. Albi, negri sau aceiasi culoare cu rochia.
Bijuterii...merge un lantic dragut si mic, poate sa aiba si culoarea rochiei, sa se asorteze.
La poze trebuie sa fi naturala. Si cu asta am terminat. Bafta!

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Buna.
Imbracate cum vrei tu, cu ce iti sta bine!
Noi nu avem de unde sa stim cum iti sta bine si in ce culori!
Pa, pa!