| AmxMod a întrebat:

Cum sa ma impac cu fosta prietena? Daca ea nu ma mai place

Rog seriozitate, nu va bateti joc

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pai crezi ca m ai poti face ceva? tu vrei sa o ai chiar daca ea nu te mai vrea?
Dragoste cu forta nu se poate.
Asa ca, obisnuieste-te ca nu mai face parte din viata ta si vezi-ti de drumul tau.
O zi bunahappy

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca nu te mai place nu mai ai sanse, doar o vei enerva si stresa aiurea. Mai asteapta o perioada, 1/2 luni si daca tot mai ai sentimente pentru ea incearca atunci.

| KMaddieK a răspuns:

Pai din moment ce nu te mai place de ce sa te impaci cu ea? Vrei s-o faca din mila?

| dana12848 a răspuns:

Poti sa faci ce vrei atata timp cat un om nu te mai place nu o sa va mai impacati..mai bine cauta pe altcineva vei vedea ca sunt multe persoane speciale cu care poti sa te intelegi bine, trebuie doar sa incerci sa mergi mai departe

| ale153 a răspuns:

Trebuie sa vorbiti si sa va impacati. Cel mai bine e sa incercati sa ramaneti prieteni. happy