| malina921 a întrebat:

Cum sa ma imprietenesc cu o fata cu care am fost certata? Adica acum nnu mai suntem certate,dar nu vorbim, ajutati-ma! funda!

2 răspunsuri:
| horansgang a răspuns:

Păi te duci ea şi îi vorbeşti. îi comunici diverse chestii şi încetul cu încetul o să deveniţi prieteni şi mai apoi, poate, şi cele mai bune prietene. nu, nu există altă cale înafară de comunicare. baftă!

| Schlossgold a răspuns:

Un iarta-ma cred ca ar rezolva problema iar daca u tiai cerut scuze de la ea cred ca ar trebui sa te apuci sa vb cu ea despre anumite subiecte pe care le puteti dezvolta ca apoi sa puteti vorbiti deschis una fata de cealalta... asa ca nu mai sta du-te si salut-o.