| Samurai1234 a întrebat:

Imi place o fata dar nu prea vorbim. Cum as putea sa ma imprietenesc sau sa ma apropii de ea?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii acea vorba, nu risti, nu castigi. Decat sa intrebi aici pe grup ce ar trebui sa faci mai bine iti iei tu "inima in dinti" si o bagi in seama ( asta daca nu ai facut-o deja). Aici o sa ti se dea sfaturi cu duiumu, daca tu nu ai acel curaj nu o sa iti iasa. Vorbeste despre ceea ce crezi ca ii place, lucruri interesante si nu fii timid, ci indraznet. Bafta.