| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa ma iubesc pe mine insami?

5 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Daca te respecți, ai stima de sine, si mai ai niște principii de care ti cont in viață, denota faptul ca îți iubești propria persoană. Insa nu confunda asta cu narcisismul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frumos. Acceptând că oamenii sunt diferiţi şi mulţumindu-te cu ceea ce ai dar dorindu-ţi mereu să evoluezi

| GreenVoid a răspuns:

Du te la sala cand o sa arati ca o bomba sexy o sa fie imposibil sa nu te iubestilaughing

| xjkl a răspuns:

Începe să faci cât mai multe lucruri bune pentru tine.

| Calabita590 a răspuns:

Urmeaza-ti pasiuniile si ajuta cat mai multi oamenii si daca ai avut un trecut urat incearca sa-l uiti
Gandeste ca in fiecare zi noua poti sa facicceva nou