| enigmatica a întrebat:

Ma urasc pe mine insami. Ce as putea sa fac?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Incepe prin a fi optimista

| IlegalSmile a răspuns:

oh go on Nimeni nu e perfect oh go on Deci relax oh go on Nu ar trebui sa te urasti ca n'ai de ce. Esti tu. unica nu o copie ca altele oh go on.Iar cei/cele care se cred perfecti/perfecte. sa taca oh go on. Nimeni nu'i perfect oh go on Si evita comentarile altora oh go on adresate tie. cu complimente jignitoare oh go on

| Laura46 a răspuns:

Zicea cineva sa incepi prin a fi optimista.e usor de zis, greu de facut.In primul rand de ce ai ajuns sa te urasti? Cumva din cauza rautatilor unor oameni fara minte?

| ToKen a răspuns:

Accepta-te.

| LostINshiT a răspuns:

Sa te omori! Ce-i cu porcariile astea de intrebari? Revinoti femeie, nu esti singura pe lume nu te gandi doar la tine. Pun pariu ca multa lume s-ar bucura sa te vada cu crucea la cap, tu fii desteapta, ridicate si tine capul sus indiferent de situatie. Asta inseamna putere!

| MicuţaAnonimă a răspuns:

Să te maturizezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te iubesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimeni nu este perfect. Daca ai unele chestii care te deranjeaza la corpul tau, nu este sfarsitul lumii. Incearca sa crezi mai mult in propriile forte.
Incearca sa scrii pe o foaie ce iubesti la tine. Nu te mai gandi la defecte. Daca asta e problema