| mihaiel4ik a întrebat:

Cum sa ma sarut frantuzeste? ma tem ca prietenului nu i-ar placea .
Funda

4 răspunsuri:
| Ana94 a răspuns:

Ai să vezi că totul va veni de la sine.Nu trebuie să-ţi fie frică, trebuie doar să te laşi purtată de val şi să te laşi pe mâna lui happy Degeaba îţi spunem noi aici cum să faci pentru că vei vedea tu singură că la faţa locului se învaţă cel mai binewinking Succes! big grin

| TheBloodyRoses a răspuns:

Fa ce simti! Cum sa nu-i placa? Of, of, of! Tinerii din ziua de azi! Cum adica cum sa saruti frantuzeste? Lasa-te purtata de val, totul o sa vina de la sine si nu are cum sa nu-i placa.

| ritza200 a răspuns:

Buna daca nu te ajuta unul dintre raspunsurile de mai jos, atunci lasa-l pe el sa faca primul pas. mult noroc! funda

| kamelyasg a răspuns:

Dneee...si eu am fost asa la inceput... poti sa-i spui lui ca nu prea te pricepi dar asa pe un ton ironic incat din joaca sa te invete ce nu stiai :*bafta