| Wecky a întrebat:

Cum sa-mi combat aracnofobia? Nu mi-e frica de ei ca sunt mari sau scarbosi sau altceva ma gandesc mereu ca au venin worried ...Desi stiu ca nu-i asal, cel putin in Romania, mi-e frica si de cel mai mic paianjen.

1 răspuns:
| BadCliché a răspuns:

E o chestie des intalnita,stiu asta pentru ca o am si eulaughing
E o chestie de incredere si autocontrol. De exemplu intr-o seara m-am trezit cu ditamai paianjenul pe masa. AI mei dormeau, si nu stiam ce sa fac. Mi-am facut curat si am luat un paharel si l-am pus peste pahar apoi l-am aruncat. Trebuie doar sa iti faci curaj, cu totii stim ca sunt mai speriati decat noi dar trebuie sa iti infrunti frica. Sper ca ti-am fost de ajutor :*[P.S-> depinde de tine >:d