| Aleeeeeeee a întrebat:

Cum sa-mi conving parinti sa ma lase sa folosesc sampon nuantator? Ei spun ca sunt prea mica straight face. PS: Vreau sa folosesc sampon care sa tina cel mult o luna, nu permanent. Ceva ideibatting eyelashesbatting eyelashes

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu ce vârstă ai domnișorică mică?
Dacă părinții tăi au spus nu, atunci nu să rămână.
După 20-25 de ani poți da cu un nuanțator să vezi cum este.
Naturalețea este cea mai de preț în valoarea frumuseții omului.
Pa, pa.

| SimplePlanFanKarina23 a răspuns:

Eu nu te saftuiesc s-o faci. parul, odata colorat, nu va mai fi niciodata ca inainte. chiar daca foloseste sampoanele din astea care tin vreo 3 saptamani. culoarea parului tau va reveni la normal, dar nuanta lui va fi usor schimbata. n-am incercat dar mi-a spus o prietena buna care lucreaza salon happy

| diclorofosfat a răspuns:

Mai bine NU! eu am folosit un sampon nuantator, si dupa 2 spalari nu stiam unde sa vir parul, pe linga faptul ca era foarte aspru de ziceai ca sarma, incet incet culoarea a inceput sa se spele si a devenit un verde intunecat de boltoaca, desi era Ciocolata la inceput.

| alina_5409 a răspuns:

Pai explica-le ca nu e permanent, ca nu deteoreaza parul! etc