| GwenStefani a întrebat:

Cum sa-i conving pe parinti sa ma lase sa-mi fac parul permanent? Toate colegele mele se indreapta, se vopsesc si pe mine nu ma lasa macar odata. Ce sa le zic?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și crezi că ele fac bine?
Mai gândește-te! Părinții te iubesc și îți vor binele.
Pa, pa.

| Cristianne a răspuns:

Nu trebuie să faci tot ce fac colegele tale numai pentru că e "la modă" sau " jmeker".

| darkgirl58 a răspuns:

Buna stiu sentimentu suntem adolescente dar solutiile din permanennt ard super rau parul poti sa chelesti de la asa ceva macar indreaptate vopsestete dar nu de la radacina dar nu te fa permanent ca iti distrugi parul

| MauiNight a răspuns:

N-ai zis cati ani ai. O sa iti distrugi parul daca incepi de pe acum.
Un par vopsit nu te face sa pari mai "cool" ci atitudinea, daca tu vrei atentie. Ai putea sa te faci cu o vopsea naturala henna.

| DulcicaTa a răspuns:

Of...De ce vrei sa-ti distrugi parul? Exista spray colorant pentru. par.De ce vr neaparat sa te vopsesti? Ce daca au colegele tale...Tr sa faci totul ca ele? rolling on the floor